József Attila Általános Iskola és AMI

pictures-of-cartoon-school-buses

ISKOLABUSZ MENETREND VÁLTOZÁS!!!!

Tisztelt Szülők! Az első hét tapasztalata alapján 2014. szeptember 08.-tól a következők szerint alakul a busz menetrend: Reggel József Attila Általános Iskola megállóhelytől (Radnóti u.) > ÁJTI megállóhelyhez: Indul:     07:10...

tk

Tankönyv PÓTOSZTÁS

Iskolánk a Radnóti úton 2014. szeptember 4-én csütörtökön reggel 8-10 óráig tart tankönyv PÓTOSZTÁST. Kérünk minden kedves Szülőt, meghatalmazottat, hogy legkésőbb ezen a napon a megadott időponton belül vegyék át...

tankönyv

TANKÖNYVOSZTÁS IDŐPONTOK 1-8. ÉVFOLYAM

TANKÖNYVOSZTÁS IDŐPONTOK  1-8. ÉVFOLYAM (TÖRVÉNYI ELŐÍRÁS ALAPJÁN A KÖNYVEKET CSAK SZÜLŐ VAGY MEGHATALMAZÁSSAL NAGYKORÚ VEHETI ÁT) 1. évfolyam minden osztálya HÉTFŐN szeptember 1-jén délután a szülői értekezleten a tanító néniktől...

iskola

FELHÍVÁS!!! 1955-1963. RÉGI DIÁK

Tisztelt Régi Diákjaink! Iskolánk idén ünnepli a 60. éves fennállását és ez alkalomból keresünk régi diákot aki 1955-ben kezdte iskolánkban az első évet. Örömmel fogadnánk ha jelentkezne a titkárságon még...

kiado-tanterem-oktatoterem_11315271991.png

Első tanításinap -terembeosztás Szebeni utca

Évfolyam, osztály Osztályfőnök Tanterem 1.d Szabó Orsolya F/13 1.é Szeghalmi Anikó F/12 1.i Szilágyi Viktória F/14 2.b Benyóné Becz Katalin F/15 2.d Tihanyi Anita F/25 2.é Halázs Jánosné F/24 3.b...

pictures-of-cartoon-school-buses

ISKOLABUSZ JÁRAT TÁJÉKOZTATÓ

Tisztelt Szülők!   2014. szeptember 1-től az Ádám Jenő Többcélú Intézményben tanuló diákok számára Szigetszentmiklós Város Önkormányzata ingyenes iskolabusz járatot biztosít pedagógus kísérettel a Radnóti úti épület és a Szebeni...

1403_2123_iskola

ÉVNYITÓ SZEPTEMBER 1-JÉN!!!!

Tisztelt Szülők! Tájékoztatunk mindenkit, hogy Iskolánk évnyitója szeptember 1-jén kerül megrendezésre.   Radnóti M. utca Iskola: reggel 8 órától (Csokonai utcai első és második évfolyamosok is ide jöjjenek) Szebeni utca...

erzsebet-utalvany

Tankönyvet Erzsébet utalványért

Tisztelt Partnereink! Tájékoztatjuk Önöket, hogy idén is fizethető tankönyv az Iskolai Erzsébet-utalvánnyal. A Könyvtárellátó Nonprofit Kft. (KELLO) és az Erzsébet Utalványforgalmazó Zrt. között idén ismét együttműködési megállapodás született, amelynek köszönhetően...

I don't understand

Pótvizsga!

Kedves szülők és diákjaink! Ezúton értesítjük önöket ,hogy a Iskolánkban javító , osztályozó, különbözeti vizsga Augusztus 27.-én  8:00 kor kerül sor.