József Attila Általános Iskola és AMI

benedek_elek_ir

A mese szép, a mese jó…

…főleg, ha a gyermekek mondják! Így történt ez a mi iskolánkban is Benedek Elek, a nagy mesemondó születésnapja kapcsán. 11 lelkes kisdiák örvendeztette meg a hallgatóságot. A 3.4. osztályosok szép,...

pictures-of-cartoon-school-buses

Iskolabusz menetrend változás!!!!

Tisztelt szülők! 2014.október 18-án és október 22-én délután az iskolai rend változása miatt az iskolabusz a Szebeni útról az alábbi időpontokban indul: 1.busz 12:00 2.busz 12:30 3.busz 13:00 4.busz 16:00...

sutes

Szebeni út – Helyben főzünk!

,,Helyben főzünk csuda jó, ettől lesz a kaja jó!!! ” Kedves Szülök és Gyerekek! Ezúton értesítünk mindenkit, hogy a Szebeni úti iskolánkban Október 13.-tól helyben készült ételek várják az étkezőket....

kresz-dunaharaszti-ma

Forgalmi rend változás 2014 október 1-től

Felhívjuk a Tisztelt Szülők figyelmét, hogy 2014 október 1.-től a Szebeni úton az Ősz utca és a Tököli út között az ideiglenes egyenirányítás megszűnik! Így az új Általános és Zeneiskola,...

bababörze3

GYERMEK – ÉS BABARUHA BÖRZE!

Tájékoztatunk Mindenkit, hogy Iskolánk Radnóti utcai épületében gyermek – és babaruha börzét rendezünk. Időpont: 2014. október 4. 9-13 óráig

images

NYELVKÖNYVEK!

Tisztelt Szülők! Megkérünk minden szülőt, amennyiben a gyerek/gyerekek által nem használt, felesleges nyelvkönyveik vannak otthon, ajánlják fel azt legyenek szívesek iskolánk részére és hozzák be vagy küldjék el gyermekükkel a...

pictures-of-cartoon-school-buses

ISKOLABUSZ MENETREND VÁLTOZÁS!!!! 09.22-től

Tisztelt Szülők! 2014. szeptember 22-től a következők szerint alakul a busz menetrend: Reggel József Attila Általános Iskola megállóhelytől (Radnóti u.) > ÁJTI megállóhelyhez: Indul:     07:15 Indul:     07:25 Indul:     07:35 A...

tk

Tankönyv PÓTOSZTÁS

Iskolánk a Radnóti úton 2014. szeptember 4-én csütörtökön reggel 8-10 óráig tart tankönyv PÓTOSZTÁST. Kérünk minden kedves Szülőt, meghatalmazottat, hogy legkésőbb ezen a napon a megadott időponton belül vegyék át...

tankönyv

TANKÖNYVOSZTÁS IDŐPONTOK 1-8. ÉVFOLYAM

TANKÖNYVOSZTÁS IDŐPONTOK  1-8. ÉVFOLYAM (TÖRVÉNYI ELŐÍRÁS ALAPJÁN A KÖNYVEKET CSAK SZÜLŐ VAGY MEGHATALMAZÁSSAL NAGYKORÚ VEHETI ÁT) 1. évfolyam minden osztálya HÉTFŐN szeptember 1-jén délután a szülői értekezleten a tanító néniktől...