József Attila Általános Iskola és AMI

tn_1332501101

Tanévnyitó

Tisztelt Szülők! Értesítjük Önöket, hogy tanévnyitó ünnepségünk 2015. szeptember 01-jén lesz. A Radnóti utcai és a Csokonai utcai épületbe járó tanulóink részére 8.00-kor lesz a Radnóti utcában, tanítás 11.45-ig tart....

menza

Étkeztetési változások!

Tisztelt Szülők! Tájékoztatjuk Önöket, hogy intézményünkben az étkeztetés 2015. szeptemberétől kártyás beléptető rendszerrel működik. Amennyiben júniusban nem adták le az igényt, kérjük, 2015. augusztus 26-ig jelezzék az iskolában, a lenti...

I don't understand

Pótvizsga!

Kedves szülők és diákjaink! Ezúton értesítjük önöket ,hogy a Iskolánkban javító , osztályozó, különbözeti vizsga Augusztus 26.-én  8:00 kor kerül sor. Felhívjuk a figyelmüket, hogy a vizsga helyszínek abban az...

ugyint

Nyári ügyelet

 Tájékoztatjuk , hogy iskolánk nyári ügyelete a Radnóti épületünkben lesz július 1.-től. Minden szerda 9:00 – 12:00 telefon:  06 24 530-860 email: jaiskola@szigja.hu

mez

Mezőkövesdi tábor!

Tisztelt Szülők! Szülői értekezlet: Június 22.-én 17:00 (Radnóti utca) Mezőkövesdi tábor július 2-7-ig Indulás: július 2-án 9 órakor a József Attila Általános Iskolától busszal (Radnóti M. u. 6.) Érkezés: 7-én...

táboros

Szünidei Tábor!

ITT A HELYED, HA SZERETED A KALANDOKAT! Szigethalom három tematikus- és élményparkja összefogott és egy nagyon izgalmas SZÜNIDEI TÁBORT szerveztek olyan 6-15 éves lányoknak és fiúknak, akik szeretik a tartalmas-,...

1954_tankonyv_mti

Támogatások igénylése

Tisztelt Szülők! A tankönyv igényléshez és az étkezéshez szükséges támogatási papírokat kérjük, a nyári szünetben szíveskedjenek behozni a Radnóti utcai iskolába ügyeleti idő alatt. Az étkezési programmal kapcsolatosan várhatóak változások,...