József Attila Általános Iskola és AMI

kresz-dunaharaszti-ma

Forgalmi rend változás 2014 október 1-től

Felhívjuk a Tisztelt Szülők figyelmét, hogy 2014 október 1.-től a Szebeni úton az Ősz utca és a Tököli út között az ideiglenes egyenirányítás megszűnik! Így az új Általános és Zeneiskola,...

bababörze3

GYERMEK – ÉS BABARUHA BÖRZE!

Tájékoztatunk Mindenkit, hogy Iskolánk Radnóti utcai épületében gyermek – és babaruha börzét rendezünk. Időpont: 2014. október 4. 9-13 óráig

images

NYELVKÖNYVEK!

Tisztelt Szülők! Megkérünk minden szülőt, amennyiben a gyerek/gyerekek által nem használt, felesleges nyelvkönyveik vannak otthon, ajánlják fel azt legyenek szívesek iskolánk részére és hozzák be vagy küldjék el gyermekükkel a...

pictures-of-cartoon-school-buses

ISKOLABUSZ MENETREND VÁLTOZÁS!!!! 09.22-től

Tisztelt Szülők! 2014. szeptember 22-től a következők szerint alakul a busz menetrend: Reggel József Attila Általános Iskola megállóhelytől (Radnóti u.) > ÁJTI megállóhelyhez: Indul:     07:15 Indul:     07:25 Indul:     07:35 A...

tk

Tankönyv PÓTOSZTÁS

Iskolánk a Radnóti úton 2014. szeptember 4-én csütörtökön reggel 8-10 óráig tart tankönyv PÓTOSZTÁST. Kérünk minden kedves Szülőt, meghatalmazottat, hogy legkésőbb ezen a napon a megadott időponton belül vegyék át...

tankönyv

TANKÖNYVOSZTÁS IDŐPONTOK 1-8. ÉVFOLYAM

TANKÖNYVOSZTÁS IDŐPONTOK  1-8. ÉVFOLYAM (TÖRVÉNYI ELŐÍRÁS ALAPJÁN A KÖNYVEKET CSAK SZÜLŐ VAGY MEGHATALMAZÁSSAL NAGYKORÚ VEHETI ÁT) 1. évfolyam minden osztálya HÉTFŐN szeptember 1-jén délután a szülői értekezleten a tanító néniktől...

iskola

FELHÍVÁS!!! 1955-1963. RÉGI DIÁK

Tisztelt Régi Diákjaink! Iskolánk idén ünnepli a 60. éves fennállását és ez alkalomból keresünk régi diákot aki 1955-ben kezdte iskolánkban az első évet. Örömmel fogadnánk ha jelentkezne a titkárságon még...

kiado-tanterem-oktatoterem_11315271991.png

Első tanításinap -terembeosztás Szebeni utca

Évfolyam, osztály Osztályfőnök Tanterem 1.d Szabó Orsolya F/13 1.é Szeghalmi Anikó F/12 1.i Szilágyi Viktória F/14 2.b Benyóné Becz Katalin F/15 2.d Tihanyi Anita F/25 2.é Halázs Jánosné F/24 3.b...

pictures-of-cartoon-school-buses

ISKOLABUSZ JÁRAT TÁJÉKOZTATÓ

Tisztelt Szülők!   2014. szeptember 1-től az Ádám Jenő Többcélú Intézményben tanuló diákok számára Szigetszentmiklós Város Önkormányzata ingyenes iskolabusz járatot biztosít pedagógus kísérettel a Radnóti úti épület és a Szebeni...