József Attila Általános Iskola és AMI

mez

Mezőkövesdi tábor!

Tisztelt Szülők! Tájékoztatjuk Önöket, hogy idén is lesz tábor Mezőkövesden. Reméljük, hogy a tavalyi évben sikeres és élményekben gazdag hetet megismételhetjük. Mindenkit szeretettel várunk július 02. és 07. között, aki...

gyertya120713

Búcsúzunk!

Kedves Szigetszentmiklósiak! 2015. május 27-én 18 órakor a Szebeni úti iskolánk koncerttermében tartjuk szeretett kollégánk, Kopácsi Ibolya búcsúztatóját. Minden kedves megemlékezőt szeretettel várunk!

pictures-of-cartoon-school-buses

Buszmenetrend változás! 05.20

Buszmenetrend Változás 2015. május 20-án a KIHÍVÁS NAPJÁN a buszok délután a következő időpontokban indulnak.: 13:00 14:30 16:00 16:30 Iskola Vezetőség

hatartalanul

Határtalanul 2015

Iskolánk hetedik évfolyamos diákjai az idei évben immár negyedik alkalommal vehettek részt egy négynapos szerbiai kiránduláson. Erre a lehetőséget az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetett Határtalanul pályázatán nyertük el szintén...

gyertya120713

Kopácsi Ibolya †

“Búcsúzunk attól, aki minket éveken át a jóra intett, tanított – s védett, hogyha kellett; így cseperedtünk szíve mellett.” Fájdalommal tudatjuk Önökkel, hogy Kopácsi Ibolya, iskolánk tagintézmény-vezetője 2015. április 23-án...

2015/2016 Művészeti osztály névsor!

2015/2016 Művészeti osztály névsor!

TISZTELT SZÜLŐK! A Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola a leendő 1. osztályos ének-zene, drámás és rajzos osztályba jelentkező tanulóknak tartott felmérés alapján az alábbi osztályba sorolási...