József Attila Általános Iskola és AMI

merry-christmas-hd-images

Karácsonyi adománygyűjtés!

ISKOLÁNK A VÖRÖSKERESZT SZIGETSZENTMIKLÓSI SZERVEZETÉVEL KÖZÖSEN ADOMÁNYGYŰJTÉST SZERVEZ. CIPŐSDOBOZNYI AJÁNDÉKOKAT VÁRUNK, AMIT KARÁCSONYI ÜNNEPSÉG KERETÉN BELÜL ADNAK ÁT A RÁSZORULÓ CSALÁDOK SZÁMÁRA. A DOBOZOKAT MINDHÁROM ÉPÜLETÜNKBEN GYŰJTJÜK DECEMBER 10-IG. KÖSZÖNETTEL:...

christmas-presents-widescreen_1042273

Jézuska járat

Kedves Szülők! Iskolánk csatlakozott az országos Jézuska Járat akcióhoz. Részletes tájékoztatást az SZMK vezetőtől kapnak.  

536

SIKERES SZEREPLÉS A BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENYEN

Sikerek a Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen Iskolánk tanulói a matematika tantárgy után anyanyelvi tudásukat is megmérettették a népszerű Bolyai versenyen. Az alsó tagozatosok már évek óta lelkesen mérkőznek meg más iskolák...

mez_meheszet

Méznap 2015

Mézes reggeli az iskolában Az elmúlt tanévben a „Mézes reggeli” programot iskolánkban indította útjára az eredeti kezdeményező, Szlovénia nagykövete. Azóta eltelt egy év, és 2015. november 20. reggelén a Szigetszentmiklósi...