József Attila Általános Iskola és AMI

businesskerdo

Álláslehetőség!

Iskolánk tanító végzettségű pedagógust keres 1. osztályos magántanuló mellé írás-olvasás- matematika tantárgyak oktatására, heti 10 órában, azonnali kezdéssel. Személyesen érdeklődni, szerződést kötni a Szebeni utcai épületünkben lehet. A munkavégzés helye:...

pictures-of-cartoon-school-buses

ISKOLABUSZ MENETRENDVÁLTOZÁS!!!

ISKOLABUSZ MENETRENDVÁLTOZÁS! 2015. március 13-án Tisztelt Szülők, Érdeklődők! 2015. március 13-án tartjuk iskolai megemlékezésünket az 1848-49-es Forradalom és Szabadságharc 167. évfordulója tiszteletére. Ezért a délutáni menetrend változik. Reggel (változatlan!) József...

tn_1332501101

Beiratkozás!

Kedves Szülők!   Tájékoztatjuk Önöket, hogy az alábbi javasolt időpontban lesz a beiratkozás intézményünkben. 2015. április 16-17. (csütörtök-péntek) 8:00-19:00 óra között Bővebb információk és tájékoztató anyagok megtekinthetőek itt. (feltöltés alatt…)...

gyerek_szivarvany

Mindenkit vár a Szivárvány Játszóház !

A SZIVÁRVÁNY JÁTSZÓHÁZ GYERMEKMEGŐRZŐNK A Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Csokonai úti épületében szeretettel vár minden 5 és 12 év közötti gyermeket, kültéri játékkal és beltéri kézműves foglalkozással. Célunk:- az...

gyertya120713

Vargáné Gujtmann Éva †

Tisztelt Érdeklődők! Sajnálattal tudatjuk Önökkel, hogy Vargáné Gujtmann Éva kolléganőnk 2015. február 23-án elhunyt. Temetése 2015. március 06-án (pénteken) 12 óra 30-kor a városi temetőben lesz. 1954-2015

walk-to-school-day

Nyílt nap! – Változás!!!

Kedves Szülők! Szeretettel várjuk a körzetünkbe tartozó nagycsoportosokat és szüleiket egy játékos foglalkozásokkal egybekötött ismerkedési délelőttre.   A várható nagy létszám miatt két időpontban lehet jönni a foglalkozásokra. Az első...

timthumb.php

GYERMEK-ÉS BABARUHA BÖRZE!!!

Tájékoztatunk Mindenkit, hogy Iskolánk Radnóti utcai épületében gyermek – és babaruha börzét rendezünk. Időpont: 2015. Március 7. 9-13 óráig