József Attila Általános Iskola és AMI

walk-to-school-day

Nyílt nap! – Változás!!!

Kedves Szülők! Szeretettel várjuk a körzetünkbe tartozó nagycsoportosokat és szüleiket egy játékos foglalkozásokkal egybekötött ismerkedési délelőttre.   A várható nagy létszám miatt két időpontban lehet jönni a foglalkozásokra. Az első...

gyertya120713

Tisztelt Érdeklődők!

Tisztelt Érdeklődők! Sajnálattal tudatjuk Önökkel, hogy Vargáné Gujtmann Éva kolléganőnk 2015. február 23-án elhunyt.

timthumb.php

GYERMEK-ÉS BABARUHA BÖRZE!!!

Tájékoztatunk Mindenkit, hogy Iskolánk Radnóti utcai épületében gyermek – és babaruha börzét rendezünk. Időpont: 2015. Március 7. 9-13 óráig

pictures-of-cartoon-school-buses

BUSZ MENETREND VÁLTOZÁS!!!

ISKOLABUSZ MENETRENDVÁLTOZÁS! 2015.február 2-tól! Tisztelt Szülők, Érdeklődők! A felmérések alapján az alábbiak szerint módosul a menetrend 2015. február 2-tól. Reggel József Attila Általános Iskola megállóhelytől (Radnóti u.) > ÁJTI megállóhelyhez:...

School friends

Művészeti iskola

Tisztelt Szülők! A művészeti iskolai 2014/2015. tanévi térítési díjak és tandíjak befizetési határideje 2014. november 15. a „Díjkedvezmény iránti kérelem” beadási határideje 2014. november 30. A díjak módosultak az előző...

bababörze3

GYERMEK-ÉS BABARUHA BÖRZE!

Tájékoztatunk Mindenkit, hogy Iskolánk Radnóti utcai épületében gyermek – és babaruha börzét rendezünk. Időpont: 2014. November 15. 9-13 óráig

benedek_elek_ir

A mese szép, a mese jó…

…főleg, ha a gyermekek mondják! Így történt ez a mi iskolánkban is Benedek Elek, a nagy mesemondó születésnapja kapcsán. 11 lelkes kisdiák örvendeztette meg a hallgatóságot. A 3.4. osztályosok szép,...

pictures-of-cartoon-school-buses

Iskolabusz menetrend változás!!!!

Tisztelt szülők! 2014.október 18-án és október 22-én délután az iskolai rend változása miatt az iskolabusz a Szebeni útról az alábbi időpontokban indul: 1.busz 12:00 2.busz 12:30 3.busz 13:00 4.busz 16:00...

sutes

Szebeni út – Helyben főzünk!

,,Helyben főzünk csuda jó, ettől lesz a kaja jó!!! ” Kedves Szülök és Gyerekek! Ezúton értesítünk mindenkit, hogy a Szebeni úti iskolánkban Október 13.-tól helyben készült ételek várják az étkezőket....

kresz-dunaharaszti-ma

Forgalmi rend változás 2014 október 1-től

Felhívjuk a Tisztelt Szülők figyelmét, hogy 2014 október 1.-től a Szebeni úton az Ősz utca és a Tököli út között az ideiglenes egyenirányítás megszűnik! Így az új Általános és Zeneiskola,...