Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

sziget2016 logo

SZIGET OLIMPIA 2016 részletek

SZIGET OLIMPIA 2016 letölthető verzió:  SZIGET OLIMPIA 2016 Május 23. Hétfő 11.00 Városi váltófutás, gyülekező: 10.00 Szebeni úti épület/Sportcsarnok/ Távok, a korábban leírtak szerint 100-800 méterig, évfolyamonként! Résztvevő iskolák: Fiú                                                                                                       ...

Plakát

Művészeti Est élő közvetítés!

Tisztelt érdeklődők! A 2016. május 20. 17 órakor kezdődő műsorunk élő közvetítésben is megtekinthető iskolánk Youtube csatornáján. Youtube csatorna!   (A Lehetséges technikai hibákért előre is elnézést kérünk! )

hatartalanul_logo

Határtalanul 2016

Iskolánk hetedik évfolyamos diákjai az idei évben immár ötödik alkalommal vehettek részt egy négynapos szerbiai kiránduláson. Erre a lehetőséget az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetett Határtalanul pályázatán nyertük el szintén...