József Attila Általános Iskola és AMI

businesskerdo

Álláslehetőség!

A “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdetünk                                                             2 fő tanítói munkakör betöltésére. A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozott idejű közalkalmazotti jogviszony      ...

School friends

Művészeti iskola

Tisztelt Szülők! A művészeti iskolai 2014/2015. tanévi térítési díjak és tandíjak befizetési határideje 2014. november 15. a „Díjkedvezmény iránti kérelem” beadási határideje 2014. november 30. A díjak módosultak az előző...

bababörze3

GYERMEK-ÉS BABARUHA BÖRZE!

Tájékoztatunk Mindenkit, hogy Iskolánk Radnóti utcai épületében gyermek – és babaruha börzét rendezünk. Időpont: 2014. November 15. 9-13 óráig

benedek_elek_ir

A mese szép, a mese jó…

…főleg, ha a gyermekek mondják! Így történt ez a mi iskolánkban is Benedek Elek, a nagy mesemondó születésnapja kapcsán. 11 lelkes kisdiák örvendeztette meg a hallgatóságot. A 3.4. osztályosok szép,...

pictures-of-cartoon-school-buses

Iskolabusz menetrend változás!!!!

Tisztelt szülők! 2014.október 18-án és október 22-én délután az iskolai rend változása miatt az iskolabusz a Szebeni útról az alábbi időpontokban indul: 1.busz 12:00 2.busz 12:30 3.busz 13:00 4.busz 16:00...

sutes

Szebeni út – Helyben főzünk!

,,Helyben főzünk csuda jó, ettől lesz a kaja jó!!! ” Kedves Szülök és Gyerekek! Ezúton értesítünk mindenkit, hogy a Szebeni úti iskolánkban Október 13.-tól helyben készült ételek várják az étkezőket....

kresz-dunaharaszti-ma

Forgalmi rend változás 2014 október 1-től

Felhívjuk a Tisztelt Szülők figyelmét, hogy 2014 október 1.-től a Szebeni úton az Ősz utca és a Tököli út között az ideiglenes egyenirányítás megszűnik! Így az új Általános és Zeneiskola,...

bababörze3

GYERMEK – ÉS BABARUHA BÖRZE!

Tájékoztatunk Mindenkit, hogy Iskolánk Radnóti utcai épületében gyermek – és babaruha börzét rendezünk. Időpont: 2014. október 4. 9-13 óráig