József Attila Általános Iskola és AMI

Tankönyosztás!  SZEPTEMBER 1-től!!!

Tankönyosztás! SZEPTEMBER 1-től!!!

Tisztelt Szülők! Kérjük az alábbi igazolásokat hozzák be a tankönyv osztásra.   -          3 vagy több gyermek esetén családi pótlék igazolás – lakcímkártyával -          gyivi esetén – határozat tartós betegség...

erzsebet-utalvany

Tankönyvet Erzsébet utalványért

Tisztelt Partnereink! Tájékoztatjuk Önöket, hogy idén is fizethető tankönyv az Iskolai Erzsébet-utalvánnyal. A Könyvtárellátó Nonprofit Kft. (KELLO) és az Erzsébet Utalványforgalmazó Zrt. között idén ismét együttműködési megállapodás született, amelynek köszönhetően...

I don't understand

Pótvizsga!

Kedves szülők és diákjaink! Ezúton értesítjük önöket ,hogy a Iskolánkban javító , osztályozó, különbözeti vizsga Augusztus 27.-én  8:00 kor kerül sor.

businesskerdo

Álláslehetőség!

A megnyitáshoz használatos alkalmazás a Microsoft Word viewer. letöltése Történelem-földrajz szakos Tanító Magyar-matematika Iskolapszichológus  Testnevelés Dráma Napközis Tesi – Angol Rendszergazda

mez

Tábori élmények

A  József Attila általános iskola és  Alapfokú Művészeti iskola szervezésével 179 táborozó június 23-28-ig Mezőkövesden töltötte a vakáció elejét. Izgalmas készülődés, szervezkedés, tervezgetés előzte meg ezt a hetet. Négy busszal...

ugyint

Nyári ügyelet

 Tájékoztatjuk , hogy iskolánk nyári ügyeleti időpontja: szerda 9:00 – 12:00 telefon:  06 24 530-860 email: jaiskola@szigja.hu

hatartalanul_forweb2

HATÁRTALANUL

A Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola hetedikes tanulói június első hetében látogatást tettek a Bethlen Gábor Alapítvány által meghirdetett, „HATÁRTALANUL” tanulmányi kirándulás keretein belül a Vajdaságban....

verseny

Tanulmányi verseny eredmények 3. – 4. évfolyam  Tanulmányi verseny eredmények

müv

MŰVÉSZETI ISKOLA BEIRATKOZÁS!

A MŰVÉSZETI ISKOLÁBA TÖRTÉNŐ BEIRATKOZÁS MINDEN ÚJ TANULÓNAK: Jelentkezési lap letölthető: jelentkezesilap nyilatkozat amely géppel is kitölthető és e-mailben is visszaküldhető. (melléklet) miklosi.ami@gmail.com