Szebeni területi

Évfolyam Név Osztály Verseny neve Helyezés
2. Engelbrecht Vilmos 2.é Weöres Sándor prózamondó verseny I.
2. ? 2.d Nyelvtan-Helyesírás verseny III.
?
?
2. Demeter Anna 2.é Népdaléneklő verseny II.
3. Harmathy Károly 3.b Taksony vezér matematika verseny I.
3. Hadarits Zsófia 3.é Föld napi vetélekdő I.
Zaszlavik Olivér
Kovács Petra
3. Sallay Krisztián 3.b Egészséges életmód vetélkedő III.
Purczeld Zsuzsanna 3.d
Hadarits Zsófia 3.é
3. Farkas Emőke 3.é Barátunk a könyv rajzpályázat I.
3. Feller Tünde 3.b Barátunk a könyv vetélkedő II.
Gáspár Antónia 3.é
Kis Ramóna 3.é
4. Zilling Gerda 4.d Taksony vezér matematika verseny III.
4. Bek Imola 4.d Weöres Sándor rajzverseny II.
4. Kerekes Eszter 4.é Föld napi vetélkedő I.
Szentgyörgyi Petra
Urspringer Mira
4. Czirják Mira 4.é  Barátunk a könyv vetélkedő I.
Kerekes Eszter
Urspringer Mira
4. Kerekes Eszter 4.é Nyelvtan-Helyesírás verseny I.
Zilling Gerda 4.d
Mozsár János 4.b
4. Kerekes Eszter 4.é Egészséges életmód vetélkedő II.
Kaáli Anna 4.é
Takács Liliána 4.b
Balogh Noémi 4.d
5. Engelbrecht Eszter 5.é Himnusz- és Szózatmondó verseny II.
5. Kada Koppány 5.b Vers- és prózamondó verseny III.
5. Engelbrecht Eszter 5.é Népdaléneklő verseny Különdíj
Szabó Kata
6. Patkó Zsófia 6.a Német vers- és prózamondó verseny II.
7. Engelbrecht Anna 7.é Himnusz- és Szózatmondó verseny II.
7. Engelbrecht Anna 7.é Vers- és prózamondó verseny III.
7. Engelbrecht Anna 7.é Weöres Sándor prózamondó verseny I.
7. Kruchió Nikolett 7.b Taksony vezér matematika verseny IV.
7. Nagy Dávid 7.b Taksony vezér matematika verseny IX.
7. Bilkei Levente 7.b Német vers- és prózamondó verseny I.
7. Ki Rebeka 7.é “S.Becz Pál: Eresz alatt” irodalmi verseny
Kereki Anna
Bach Tímea
8. Müller Helga 8.b Taksony vezér matematika verseny II.
8. Hadházy Kadosa 8.é Taksony vezér matematika verseny IX.
8. Deák Barbara 8.z Taksony vezér matematika verseny X.
8. Deák Barbara 8.z Vers- és prózamondó verseny III.
8. Gajdos Luca 8.b Bolyai Anyanyelvi verseny VIII.
Horváth Dóra
Müller Helga
Szöllősi Máté
8. Deák Barbara 8.z Bolyai Anyanyelvi verseny III.
Kincse Kármen
Koczó Nóra
Túri Eszter
8. Farkas Fruzsina 8.é Népdaléneklő verseny I.