Tanáraink

Alsó tagozat

1.a
Fancsal Kinga Gazdikné Csirke Noémi
Osztályfőnök Napközis tanító
 
1.b
Soókyné Lóderer Zsuzsanna Balogh Judit
Osztályfőnök Napközis tanító
 
1.c
Vándorné Csőke Ildikó Bakosné Szegedi Anita
Osztályfőnök Napközis tanító
 
1.g
Holló Klára Fehér Erzsébet
Osztályfőnök Napközis tanító
 
1.e
Tóbiás Noémi Fazekas-Verba Marietta
Osztályfőnök Napközis tanító
 
2.a
Kellner Sándorné Gergely Szilvia
Osztályfőnök Tanító
 
2.b
Szelecki Viktória Tóth Anita
Osztályfőnök Napközis tanító
 
2.c
Pappné Mészáros Ágnes Simon Edit
Osztályfőnök Tanító
 
2.e
Stefán Zsuzsanna Szloboda Éva, Fóri Alexandra
Osztályfőnök Napközis tanítók
 
2.f
Nagy Anikó Bokor Edit
Osztályfőnök Napközis tanító
 
2.g
Fenyvesi-Novák Liliána Galántai Tamás
Osztályfőnök Tanító
 
2.h
Jósvai Dóra Illyés Valéria
Osztályfőnök Napközis tanító
 
3.a
Tihanyi Anita Gálfi Józsefné
Osztályfőnök Napközis tanító
 
3.b
Szarvas Mónika Szalontay Ibolya
Osztályfőnök Napközis tanító
 
3.c
Herczeg Anita Forró Zoltán
Osztályfőnök Napközis tanító
 
3.e
Mészáros Krisztina Ónodyné Papp Adrienn
Osztályfőnök Napközis tanító
 
3.f
Hádinger Terézia Pallós Lilla
Osztályfőnök Napközis tanító
 
3.g
Felnagy-Mezei Ildikó Ozsváth Hilda
Osztályfőnök Napközis tanító
 
4.a
Bagdán Andrea Halász Jánosné
Osztályfőnök Napközis tanító
 
4.b
Orvos Istvánné Bacsó Zsuzsa
Osztályfőnök Napközis tanító
 
4.c
Matolcsi Erika Ékes Nóra
Osztályfőnök Napközis tanító
 
4.g
Kecskemétiné B. Nóra Borsos Erzsébet
Osztályfőnök Tanító
 
4.h
Herman Nagy Andrea Pusoma Gáborné
Osztályfőnök Tanító

Felső tagozat

5.a
Simonné Brosch Anikó (német-magyar szak)
5.c
Vadasné Garamvölgyi Tímea (magyar-francia szak)
5.f
Sipos Gábor (földrajz szak)
6.a
Vovcsok Erika (matematika szak)
6.c
Laszák Zoltán (testnevelés szak)
6.f
Pandúrné Barbi Dóra (biológia-testnevelés szak)
7.a
Fancsaliné Gere Zsuzsanna (magyar szak)
7.d
Döbrei Árpád (informatika szak)
7.f
Kókán István (technika szak)
8.b
Laszák-Virág Nikoletta (rajz szak)
8.c
Kun Tímea (biológia-testnevelés szak)
8.d
Mucska Gábor (történelem szak)

Szaktanárok

Babarczi Melinda (angol szak)
Bognár Tiborné (angol szak)
Boldizsár Miklós (informatika szak, napközi)
Czékmán Dóra (ének szak)
Fazekas Réka (ének szak, napközi)
Krizsa István (testnevelés szak)
Svajda Vilmos (fizika-matematika szak)
Szakács Gabriella (kémia-matematika szak)
Szilágyiné Somogyi Marianna (angol szak)
Tirol László (fizika-matematika szak)
Tóth Klára (angol szak)