Tanáraink

Alsó tagozat

1.a

Mészáros Krisztina
Osztályfőnök

Hercegh Anita
Napközis nevelő

1.b

Illyés Valéria
Osztályfőnök

Török Renáta
Napközis nevelő

1.c

Gecsei Gabriella
Osztályfőnök

Tihanyi Anita
Napközis nevelő

1.d

Ozsváth Hilda
Osztályfőnök

Draskovics Júlia
Napközis nevelő

2.a

Herman-Nagy Andrea
Osztályfőnök

Füzesi Diána
Napközis nevelő

2.b

Matolcsi Erika
Osztályfőnök

Bagdán Andrea
Napközis nevelő

2.c

Borsos Erzsébet
Osztályfőnök

Ónódyné Papp Adrienn
Napközis nevelő

2.d

Szabó Zoltán
Osztályfőnök

Bukóczi Edit
Napközis nevelő

3.a

Gazdikné Csirke Noémi
Osztályfőnök

Kuli TeréziaJudit
Napközis nevelők

3.b

Soókyné Lóderer Zsuzsanna
Osztályfőnök

Antal Katalin
Napközis nevelő

3.c

Vándorné Csőke Ildikó
Osztályfőnök

Bakosné Szegedi Anita
Napközis nevelő

3.e

Szloboda Éva
Osztályfőnök

Kecskemétiné Bolega Nóra
Napközis nevelő

3.g

Holló Klára
Osztályfőnök

Ékes Nóra
Napközis nevelő

4.a

Kellner Sándorné
Osztályfőnök

Gergely Szilvia
Napközis nevelő

4.b

Dömötör-Szelecki Viktória
Osztályfőnök

Zellei Nóra
Napközis nevelő

4.c

Simon Edit
Osztályfőnök

Bacsó Józsefné
Napközis nevelő

4.e

Stefán Zsuzsanna
Osztályfőnök

Forró Zoltán
Napközis nevelő

4.f

Nagy Anikó
Osztályfőnök



4.g

Galántai Tamás
Osztályfőnök

Pappné Mészáros Ágnes,
Baranyi Julianna
Napközis nevelők

4.h

Jósvai Dóra
Osztályfőnök

Pusoma Gáborné
Napközis nevelő

Felső tagozat

5.a

Farkas-Ujhelyi Tímea
Osztályfőnök

5.b

Szilágyiné Somogyi Marianna
Osztályfőnök

5.c

Nemesházi Jusztina
Osztályfőnök

5.e

Bakondi Ilona Katalin
Osztályfőnök

5.f

Nagy Gergő
Osztályfőnök

5.g

Török Benő
Osztályfőnök

6.a

Fazekas Réka
Osztályfőnök

6.b

Kun Tímea
Osztályfőnök

6.c

Tajti Mária Erzsébet
Osztályfőnök

6.g

Mucska Gábor
Osztályfőnök

6.h

Pallós Lilla
Osztályfőnök

7.a

Simonné Brosch Anikó
Osztályfőnök

7.c

Hajdu István
Osztályfőnök

7.f

Sipos Gábor
Osztályfőnök

8.a

Vovcsok Erika
Osztályfőnök

8.c

Laszák Zoltán
Osztályfőnök

8.f

Pandurné Barbi Dóra
Osztályfőnök

Szaktanárok

Babarczi Melindaangol szakos nyelvtanár
Bakné Róth Krisztinakémia-biológia szakos tanár
Bakondi Ilona Katalinmagyar-ének szakos tanár
Bakti Bernadetttanító, testnevelő
Boldizsár Miklósszámítástechnika szakos tanár
Debnárné Vajóczki Krisztinamatematika-informatika szakos tanár
Döbrei Árpádintézményvezető helyettes, informatika szakos tanár
Farkas-Ujhelyi Tímeamatematika-fizika-számítástechnika szakos tanár
Fazekas Bernadettangol nyelv és irodalom szakos tanár
Fazekas Rékaének-zene tanár
Galambos Ágnesintézményvezető helyettes, magyar nyelv és irodalom szakos tanár
Hajdu Istvántörténelem-magyar tanár
Kókán Istvántechnika tanár
Krizsa Istvántanító, testnevelő
Kun Tímeabiológia-testnevelés szakos tanár
Laszák Zoltántestnevelő tanár
Mucska Gábortörténelem szakos tanár
Nagy Gergőtestnevelő tanár
Nagy-Szilvási Gabriellarajz szakos tanár
Nemesházi Jusztinamatematika-informatika szakos tanár
Pallós Lillatanító, technika szakos tanár
Pandurné Barbi Dórabiológia-testnevelés szakos tanár
Petrikóné Balla Csillamatematika-fizika-számítástechnika szakos tanár
Pusoma Gábornémagyar nyelv és irodalom szakos tanár
Simonné Brosch Anikómagyar-német szakos tanár
Sipos Gáborföldrajz szakos tanár
Szabó Lídiaintézményvezető, német nyelv és irodalom szakos tanár
Szabó-Kiss Beáta Annaének-zene tanár
Szakács Gabriellamatematika-kémia szakos tanár
Szilágyiné Somogyi Mariannamatematika-angol nyelv és irodalom szakos tanár
Tajti Mária Erzsébetmagyar nyelv és irodalom szakos tanár
Timárné Schreiner Györgyi Erikanémet szakos nyelvtanár
Toperczer András Gábornématematika-számítástechnika szakos tanár
Tóth Nikolettangol szakos nyelvtanár
Török Benőtörténelem szakos tanár
Vovcsok Erikamatematika szakos tanár
Zellei Nóratörténelem szakos tanár
Zsírosné Kolozsi Anikómagyar nyelv és irodalom szakos tanár