Kedves Szülők, diákok!

Iskolánkban őszi papírgyűjtést szervezünk, az alábbi időpontban

2021. október 07.

Csokonai utcai épületnél 7:00-14:00

Radnóti utcai épületnél  7:00-19:00

Kérünk Mindenkit, hogy a fenti napon a feleslegesség vált papírhulladékát helyezze el az iskola területére érkező konténerekbe! A gyűjtőbe kizárólag összegyűjtött és kötegelt formában (nem nylonzacskóban) hullámkarton, újságpapír, irodai/fénymásoló papír, szórólap, valamint füzetek és könyvek kerülhetnek.

A kezdeményezést elsősorban környezettudatossági szempontból, vagyis a minél nagyobb arányú újrahasznosítás elősegítésének érdekében tartjuk fontosnak, de emellett anyagi juttatás is jár az összegyűjtött mennyiségért.

Az összeget az iskolánkban szükséges felújításokra, eszközökre, valamint közös kirándulásokra es programokra tudjuk majd elkölteni.

Fogjunk össze a közös cél érdekében!

                                                            Iskolavezetés