1.

Tanulói sporteredmény – Lovas verseny
Gábos Adrienn, iskolánk 6.g osztályos tanulója az április 17-én megrendezett lovasversenyen Fumbi lóval ügyességi nehéz versenyen I. helyezést, Pufi lóval ügyességi nehéz versenyen III. helyezést, míg a X. Ugró kategória versenyen III. helyezést ért el.
Gratulálunk az elért eredményhez!
 
Tanulói sporteredmény – Futás
Április 10-én a Miklósi Futónapon, 800m-es távon Bundics Lora, iskolánk 3. a osztályos tanulója 1. helyezést, 1000m-es távon Bundics Luca, iskolánk 6. g osztályos tanulója 3. helyezést ért el.
Gratulálunk az elért eredményhez!
 
Szeretettel gratulálunk Zsigmond-Selyeby Ágnes  8.b osztályos tanulónknak, aki 2022.04.23-án Nagykőrösön,  a Diákolimpia Pest megyei döntőjében Sportlövészet Légpisztoly III-IV korcsoport sportágban I. helyezést ért el. Sok sikert kívánunk a továbbiakban is!