A tanév utolsó napján ismét megszerveztük a DÖK napot az iskolánkban. Az újonnan megválasztott diákigazgató programja alapján játékos vetélkedők, óriáslabda, pingpong, csocsó, társasjátékozás, kézműveskedés és csillámtetkó-készítés színesítette a napot. A gyerekek jól érezték magukat a szabadban, az utolsó órában megtartott vízipisztoly csata is fantasztikusan sikerült.
Ezúton kívánunk minden gyereknek és a szülőknek a nyári szünetre sok pihenést, kikapcsolódást.
Szeptemberben találkozunk!






















































You must be logged in to post a comment.